Blog Yöneticilerimiz


Çiğdem Çiçek
  1986 yılında Adana'da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Adana'da tamamladım. 2014 yılında Çukurova Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdikten sonra tezsiz yüksek lisansımı Çukurova Üniversitesinde tamamladım. 2016 yılından itibaren Özel Adana Gündoğdu Lisesinde çalışmaktayım.

Ayla Yeniçun 
Adana doğumluyum. İlkokulu Erzincan, ortaokulu Ankara, liseyi Konya'da okudum.Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Çeşitli dershalerde ve özel okullarda öğretmenlik yaptım. 8 yıldır Gündoğdu Lisesinde öğretmenlik yapmaktayım.

Berlin Masat Yeral
 16/07/1981 Adana'da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Adana'da tamamladım. 2004'te Uludağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 14 yıldır devlet ve özel okullarında, çeşitli dershanelerde çalıştım. Bu sene Gündoğdu ailesine katıldım. 

Selin Naifoğlu
1980'de Tarsus'ta doğdum.İlk,orta ve lise öğrenimimi Özel Tarsus Lisesinde tamamladım.1999 yılında Çukurova Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisansımı Başkent Üniversitesinde tamamladım.Dershanede, devlet okullarında ve çeşitli özel okullarda çalıştım. 2012 yılından beri Özel Adana Gündoğdu Lisesinde çalışmaktayım.
Yonca İncekalan
1964'te Adana'da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Adana'da tamamladım. 1986'da Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Devlet okullarında ve çeşitli dershanelerle özel okullarda çalıştım. Gündoğdu Okullarında dokuz yıldır çalışmaktayım.
Özgür Polat
20/11/1974 Diyarbakır Bismil doğumluyum.İlkokul ,ortaokul ve lise öğrenimimi Diyarbakır'da tamamladım.Ege üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden 1997 yılında mezun oldum. Dershanecilik sektöründe 10 yıl çalıştıktan sonra Adana Koleji'nde üç yıl görev yaptım.2012 yılından beri Adana Gündoğdu Kolejinde çalışmaktayım.
Saliha Kezban Bilginç
 1961de Adıyaman'da doğdum. İlk, orta lise öğrenimimi Adıyaman'da tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Devlet okullarında ve çeşitli dershanelerde çalıştım. Gündoğdu Okullarında dokuz yıldır çalışmaktayım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder